SPA (Wellness) Professionals’ What, How and Way?

Jesteśmy zespołem oferującym profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy budowaniu Wellness & Spa.

Wszystkie nasze działania są spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom, zachowując rentowność oraz świetne opinie na booking com.

Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szerokiego wachlarza nowych oraz innowacyjnych usług, podnoszących poziom oraz rentowność SPA & Wellness.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Kierując się doświadczeniem zawodowym – zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych. Od samego początku wraz z klientem kreujemy projekt SPA & Wellness, nadając mu indywidualny charakter, potencjał, a tym samy podnosimy wartość obiektu.

Nasze doradztwo dotyczy każdego sektora SPA & Wellness: pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących hotelarzy.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW, którzy potrafią zbudować prężnie działający zespół, podnoszący poziom obsługi, a tym samy zyski dla obiektu. Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.

U nas stary hotelowy savoir vivre chodzi w trampkach, a ubrany jest w uśmiech!

Jak to robimy?

Podejmujemy ścisłą współpracę z Inwestorami oraz właścicielami obiektów. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną wiedzę oraz opiekę na każdym etapie współpracy, a także po niej. Utrzymujemy ścisły kontakt z naszymi kontrahentami.

Ofertę firmy zbudowaliśmy na wieloletniej współpracy z rekomendowanymi specjalistami z branży. To z nimi konsultujemy projekt obiektu, wyposażenie. Budujemy zespół od podstaw, rekrutujemy go oraz szkolimy z zakresu zabiegów, obsługi klienta, sprzedaży.

Pomagamy wdrożyć strategie marketingowe, które zapewniają obiektowi wysokie obłożenie nawet w niskim sezonie.

Dlaczego?

Rynek hoteli SPA w Polsce przeżywa prawdziwy renesans.

Powstaje mnóstwo nowych obiektów w rękach prywatnych inwestorów, nie znających się na hotelarstwie. Ceny hoteli SPA w sezonie osiągają niebotyczne ceny. Taniej pojechać na Wielkanoc do Afryki niż nad polski Bałtyk. Brakuje chętnych do pracy. Brak prawdziwych Liderów. Kadra kierownicza nie potrafi zarządzać pokoleniami X i Y. Widzimy duże zagrożenie w tym co do hotelarstwa wniesie powyższy miks.

Uważamy, że trzeba zaufać doświadczonym hotelarzom w przekazywaniu standardów hotelowego Savoir Vivre, jednocześnie wspierając się szkoleniami z zakresu komunikacji i psychologii społecznej.

 

Aby obiekt funkcjonował prawidłowo i przynosił oczekiwane zyski należy wszystkie te zależności osadzić w duchu WELLBEING i WORK LIFE BALANCE. W innym przypadku Twoja wymarzona inwestycja stanie się drogim i ciężkim kredytem, ciągłą gonitwą o jego spłatę.

Pragniemy podzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniem oraz wyczuciem doskonałej jakości produktów i usług. Korzystając z naszej pomocy stworzysz miejsce, które nie tylko będzie generowało ZYSKI, a stanie się obiektem o wysokim standardzie, o którym będzie się dobrze mówiło w całym kraju, a nawet i za jego granicami.