O Nas

Spa (WELLNESS) PROFESSIONALS‘  WHAT, HOW and WHY

 

Co robimy?

Pomagamy inwestorom budować fantastyczne hotele wellness & spa, spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom zachowując rentowność i świetne opinie na booking com.

Pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących hotelarzy.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW,  którzy potrafią poprowadzić każdego pracownika, niezależnie które pokolenie reprezentuje, do zwycięstwa nad sobą i swoimi i gości  słabościami.

Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.

Zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych, których nie ustrzegą się najlepsi architekci, którzy są specjalistami ale nie hotelarzami Spa.

U nas stary hotelowy savoir vivre chodzi w trampkach a ubrany jest w uśmiech!

 

Jak to robimy?

Współpracujemy blisko z Inwestorami i właścicielami obiektów.

Konsultujemy projekty i wyposażenie.

Opracowujemy i pomagamy wdrożyć strategie marketingowe które zapewnią Twojemu obiektowi wysokie obłożenie nawet w niskim sezonie.

Pomagamy w rekrutacji oraz szkolimy kadrę kierowniczą i cały personel.

 

Dlaczego?

Rynek hoteli SPA w Polsce przeżywa szczyt rozwoju. Powstaje mnóstwo nowych obiektów w rękach prywatnych inwestorów nie znających się na hotelarstwie. Ceny hoteli SPA w sezonie osiągają niebotyczne ceny. Taniej pojechać na Wielkanoc do Afryki niż nad polski Bałtyk.  Brakuje chętnych do pracy. Brak prawdziwych Liderów. Kadra kierownicza nie potrafi  zarządzać pokoleniami X i Y. Widzimy duże zagrożenie w tym co do hotelarstwa wniesie powyższy miks. Uważamy, że trzeba zaufać doświadczonym hotelarzom w przekazywaniu standardów hotelowego Savoir Vivre jednocześnie wspierając się szkoleniami z zakresu komunikacji i psychologii społecznej i osadzić to mocno w duchu WELLBEING i WORK LIFE BALANCE. W innym przypadku Twoja wymarzona inwestycja stanie się Twoim drogim i ciężkim kredytem i ciągłą gonitwą o jego spłatę.

Chcemy podzielić się z Tobą swoja wiedzą i doświadczeniem oraz wyczuciem do dobrej jakości produktów i usług abyś wydał swoje pieniądze na zbudowaniu miejsca z którego będziesz dumny i o którym będzie się dobrze mówiło w całym kraju a nawet i za jego granicami.